У Чернівецькій гімназії №14 відбувся яскравий та енергійний захід, присвячений Міжнародному дню спорту на благо розвитку та миру та Всесвітньому дню здоров’я 

Особливим гостем події став Іван Гешко – заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 метрів, учасник Олімпійських ігор у Сіднеї, Афінах та Пекіні, а також голова Чернівецького обласного відділення НОК України.
Захід розпочався з енергійної руханки разом із чемпіоном – заряд бадьорості та позитиву відчули всі учасники без винятку! 
Продовженням стала драйвова естафета, яка об’єднала учнів у командному дусі, азарті та щирих емоціях.
Атмосфера заходу була наповнена радістю, підтримкою та справжнім спортивним запалом – саме тим, що надихає рухатися вперед і вірити у власні сили 
Спорт – це більше, ніж змагання. Це про єдність, розвиток і мир.

